تاریخچه برند کاسیو
تاریخچه برند کاسیو

در این مطلب میخواهیم با تاریخچه برند کاسیو در خدمت شما باشیم. کاسیو نام بزرگ ساعت سازی است که البته در تولیدات محصولات دیگری همچون ماشین حساب های معروف خود نیز یکی از بزرگان محسوب میشود. در  این مقاله بیشتر میخواهیم درباره ساعت برند کاسیو بدانیم که به نوعی از محصولات فروشگاه می نت میباشد. در ادامه با ما همراه باشید.

درباره تاریخچه تاسیس برند کاسیو

درباره برند کاسیوابتدای کار باید بگوییم که اصالت برند کاسیو از ژاپن است که مختصری نیز در مقاله ی بهترین برندهای ساعت مچی ژاپنی نیز به آن پرداخته ایم. کاسیو در سال ۱۹۴۶ توسط تادائو متولد شد. مهندس تادائو که در طول مسیر ساخت این برند موفق، مشقت های زیادی را تحمل کرده بود، افق روشنی را برای آن متصور بود که به آن نیز رسید. هزاران فروشگاه و نماینده فروش در سراسر دنیا نشان از بزرگی کاسیو دارد. تولید محصولات کاسیو از ماشین حساب و ماشین های اداری شروع شد و تا هم اکنون با تولید انواع ساعت مچی به رسالت خود ادامه میدهد.

کاسیو برندی است که قدرت و کیفیت، دو اصل از اصول کاری آنهاست. وقتی در ادامه به بررسی محصولات این برند بپردازیم، قدرت این برند را بیشتر و بهتر متوجه خواهید شد.

ساعت کاسیو

ساعت کاسیواز مهم ترین محصولات این کمپانی، ساعت مچی آن میباشد. به نوعی میتوان گفت بخش اعظمی از تولیدات کاسیو را ساعت آنها تشکیل میدهد. به همین موجب است که مدلهای ساعت کاسیو را به چند زیرمجموعه یا زیربرند بسیار بزرگ که هر کدام برند محسوب میشوند، تقسیم شده اند. از جمله ی آنها میتوان به ساعت جی شاک، ادیفایس، بیبی جی، پروترک و … اشاره کرد. در بین اینها نیز برند جی شاک هم از نمونه ساعت های ضد ضربه و ضد آب برخوردار است که نمونه ی آن را بسیار دیده اید. اگر به دنبال ساعت اسپرت، ضد ضربه و ضد آب هستید، ساعت جی شاک اورجینال بهترین گزینه خواهد بود.

جمع بندی

در این مطلب سعی کردیم تا مختصری از مجله می نت، درباره تاریخچه برند کاسیو بیشتر بدانیم. امیدواریم این مقاله توجه شما را جلب کرده باشد. اگر نکته ای درباره محصولات کاسیو یا به طور کلی از تجربیات خود از تولیدات این برند را دارید، در بخش کامنتهای همین مقاله، با ما به اشتراک بگذارید.