ساعت مچی افراد مشهور
ساعت مچی افراد مشهور

همیشه برای ما سوال بوده است  محبوب ترین و بهترین ساعت مچی بین افراد مشهور  کدام است؟ در این مقاله از مجله می نت میخواهیم یک سری برندها را که عموما از بهترین برندهای ساعت سوئیسی هستند و مورد استفاده ی افراد معروف یا اصطلاحا سلبریتی میباشد، بررسی کنیم.

افراد مشهور چه ساعتی استفاده میکنند؟

ساعت رولکس مدل oyster perpetual day-date

ساعت افراد مشهوربرند رولکس که یکی از بزرگترین تولیدکنندگان سوئیسی زیورآلات از جمله ساعت مچی بسیار لوکس میباشد، مدل day-date را در سال ۱۹۵۶ میلادی روانه ی بازار کرده است و از همان زمان تا به امروز یکی از محبوب ترین مدل ها بین افراد مشهور میباشد. این مدل اولین ساعتی بود که دارای کرنوگراف با خاصیت ضد آب بود. در مقاله ی مربوط به کرنوگراف در مورد این قابلیت ساعت مچی صحبت کرده ایم. جاستین تیمبر لیک، لبرون جیمز، وارن بافت، ویکتوریا بکهام و … از جمله چهره های شاخصی هستند که از این ساعت مچی استفاده میکنند.

ساعت کارتیر مدل Ballon bleu

کارتیر نیز همانند رولکس از غولهای جواهرات و زیورآلات سوئیسی میباشد. در مورد این برند در مقاله ی بهترین برند ساعت سوئیسی توضیح کاملتری داده ایم. اما باید در مورد این ساعت گفت که سادگی و ظرافت مثال زدنی در این ساعت سوپر استارهای هالیوود و افراد بزرگی را مجاب کرده تا از آن استفاده کنند.

ساعت اودمار پیگه مدل Royal Oak

نام اودمارپیگه یکی از نام های بزرگ سوئیسی میباشد که برندهای قدرتمند سوئیسی دیگر در کنار نام و اعتبار اودمارپیگه به بزرگی رسیده اند. این برند یکی دیگر از بهترین ساعت مچی بین افراد مشهور به حساب می آید. royal oak نیز نمونه ای است که در کنار دیگر مدلهای این برند بزرگ مورد توجه اشخاص بزرگی مانند کایلی جنر، اوشر، دله علی، کاکا، لوکا مودریچ و دیگر بزرگان عرصه های مختلف قرار گرفته و برای خرید ساعت مچی از ساعت های این کمپانی سوئیسی استفاده میکنند.

ساعت رولکس مدل Daytona

ساعت مچی افراد مشهوراین مورد از بهترین ساعت مچی افراد مشهور نیز به یک مدل از برند رولکس تعلق میگیرد. daytona ساعتی است که جذابیت و قدرت را به شما هدیه میدهد. این ساعت که در سال ۱۹۶۳ طراحی و ساخته شده است، هنوز جذابیت و تازگی خود را حفظ کرده است. لئوناردو دیکاپریو و سامی خدیرا از جمله نام هایی هستند که این ساعت خاص را انتخاب کرده اند.

ساعت پتک فیلیپ مدل grandmaster chime

این ساعت مچی از برند بزرگ پتک فیلیپ است که قدمتی بالغ بر حدود ۲ قرن را دارد و با طراحی های منحصر به فرد خود توانسته سالیان سال جای پای خود را در بین علاقه مندان به ساعت مچی محکم تر کند. grandmaster chime که به مناسبت ۱۷۵ سالگی پتک فیلیپ ساخته شده، به تعداد محدودی روانه مارکت شده است. این ساعت مچی که در مقاله ی تاریخچه ساعت های سوئیسی نیز اشاره کردیم، از ظرافت در طراحی و بهترین متریال ممکن ساخته شده است که چیزی حدود ۸ سال زمان از سازندگان و طراحان پتک فیلیپ گرفته است. افراد بزرگ برای حضور در مراسم خیلی خاص این ساعت مچی را برای خود انتخاب میکنند.

جمع بندی

در این مقاله سعی کردیم تا به صورت کوتاه با ۵ مدل از بهترین ساعت مچی افراد مشهور آشنا بشیم و بدانیم که برندهای برتر ساعت بین افراد مشهور کدام ها هستند. بر طبق تجربه و تحقیقات به عمل آمده برندهای رولکس، اودمار پیگه، هابلوت و … که اکثرا از کمپانی های بنام سوئیسی هستند، بیشتر مورد توجه اشخاص مهم جهان میباشند. به نظر شما کدام برندهای ساعت مچی که در اینجا نام برده نشد، از ساعت های مورد علاقه ی افراد مشهور میباشد؟؟؟