تنظیم جی شاک GA-200
معرفی و تنظیم ساعت جی شاک مدل GA-200

در یکی دیگر از مقالات تنظیم ساعت جی شاک میخواهیم تا به معرفی و نحوه تنظیم ساعت جی شاک gshock مدل یا سری GA-200 بپردازیم. یکی از سری ساعت های جی شاک که با طراحی منحصر به فرد خود توانسته تا نظر بسیاری از مشتریان را به خود جلب کند. در این ویدئو و مطلب از مجله می نت قصد داریم تا این مدل بی نظیر را مورد بررسی قرار دهیم که پیشنهاد میکنیم تا انتهای این مطلب کوتاه با ما همراه باشید.

بررسی جزئیات و قابلیت های ساعت جی شاک gshock مدل GA-200

این ساعت حرفه ای تمام قابلیت های عمومی انواع ساعت جی شاک را دارا میباشد. آپشن هایی از جمله تاریخ شمار، ساعت جهانی، کرنومتر، تایمر، آلارم، نمایش ایام هفته و شب و روز، نور پس زمینه، قابلیت ضد مغناطیس و … است. جنس بدنه و بند این ساعت از رزین ساخته شده است که در بدنه و قسمت قاب آن بخش فلزی در رنگ های مختلف را خواهیم دید.

نوع قفل در این ساعت سگکی ساده است که راحتی استفاده از آن بر هیچکس پوشیده نیست. عرض قاب، ضخامت بدنه و عرض بند به ترتیب ۵۲.۵، ۱۶.۷ و ۲۲ میلیمتر است. این ابعاد یکی از استاندارد ترین اندازه ها در ساعت های ورزشی میباشد. طبق روال معمول تمام ساعت های جی شاک، ساعت جی شاک gshock مدل GA-200 از مقاومت آب تا فشار ۲۰۰ متر برخوردار است.

نوع موتور در این ساعت مردانه، از نوع الکترونیکی میباشد که توسط باتری تغذیه میشود. به طور کلی اگر میخواهید یک ساعت اسپرت همه چیر تمام داشته باشید، یکی از پیشنهادات ما در گالری ساعت می نت این مدل خواهد بود.

تنظیم ساعت جی شاک gshock مدل GA-200

تنظیم ساعت های جی شاک بسیار آسان میباشد. کافی است تا چند ثانیه دکمه adjust را نگه دارید تا المان های ساعت به حالت چشمک زن در بیایند. با استفاده از دکمه mode میتوانید این چشمک زن را بین اجزای مختلف قابل تنظیم ساعت جا به جا کرده و توسط دکمه های forward و reverse هر بخش را تنظیم کنید. در نهایت با زدن یک بار دکمه adjust تمام تنظیمات ذخیره خواهد شد.

جمع بندی

در این مطلب به صورت مختصر و مفید سعی کردیم تا به بررسی یکی از بهترین ساعت های جی شاک موجود در بازار اشاره کنیم و درباره قابلیت ها و همینطور نحوه تنظیم آن بیشتر بدانیم. تجربه ی خود از ساعت جی شاک را در کامنت ها با ما و دوستان به اشتراک بگذارید.