تاریخچه برند اباکو
تاریخچه برند اباکو

برند ساعت مچی اباکو یکی از برندهای جذاب در گالری ساعت می نت میباشد. طرح های بسیار متنوع برای تمام سلایق در کنار قیمت اقتصادی، نمونه های این برند را به یک انتخاب ایده آل برای استفاده رسمی و روزمره تبدیل کرده است. در این مقاله از تاریخچه برندها درباره یکی از پر فروش ترین برندهای ساعت صبوری یعنی تاریخچه برند اباکو صحبت خواهیم کرد.

درباره برند ساعت مچی اباکو

اباکو یک برند دانمارکی میباشد. سادگی در طراحی و استفاده از یک الگوی خاص سبب شده تا دیگر برندهای رده پایین تر نیز به تقلید از طرح های این شرکت بپردازند. استفاده از خاص ترین رنگ ها در کنار هم نشان از ظرافت کاری طراحان این کمپانی میباشد. حس بی نظیر استفاده از ساعت های اباکو را نمیتوان در قالب یک متن بیان کرد. باید از آن استفاده کرده باشید تا تجربه خاص بودن را بیش از پیش در خود احساس کنید.

انواع ساعت مچی برند اباکو به گونه ای طراحی میشوند تا برای تمامی دوره ها قابل استفاده باشند و اصطلاحا دِمُده نشوند. وقتی از ساعت های این شرکت استفاده میکنید، مواد لوکس و منحصر به فرد را با یک قیمت مناسب در اختیار خواهید داشت. شاید طراحی دانمارکی را زیاد شنیده باشید. این طرح ها از زمان های دور با هدف یک طرح ساده البته نیرومند ایجاد شده اند. در ساخت ساعت نیز از این هدف پیروی شده است.

اباکو نام خود را از فلسفه ذن ZEN میگیرد که در سال ۱۶۶۱ میلادی در پای کوه اباکو تاسیس شد. نماد اباکو نیز در چرخه خوشنویسی شکل های زیبایی را به خود دیده است. برای استفاده از یک ساعت مچی که برای طولانی مدت بتوان از آن بهره برد، اباکو میتواند انتخاب به صرفه در عین حال بسیار با کیفیت باشد.

طراحان ساعت اباکو

Christian Mikkelsen از اصلی ترین نیروهای مجموعه اباکو میباشد. این طراح دانمارکی یکی از بهترین های کسب و کار نیز به حساب می آید که فارغ التحصیل رشته معماری است. کریستین بیش از ۱۵ سال است که به طراحی ساعت مشغول بوده و به دلیل طرح های ساده و معاصر خود، از طراحان رده بالا در این حوزه به شمار میرود. میکلسن کار خود را به خوبی و با عشق انجام میدهد که این امر به تاریخچه قوی برند اباکو کمک کرده است.کریستین میکلسن میگوید:

وقتی من یک ساعت را طراحی میکنم، آن را خیلی بیشتر از یک زمان سنج در نظر میگیرم. از نظر من یک ساعت عالی ساعتی است که نگاه کردن، لمس و استفاده کردن از آن لذت بخش باشد. این باید احساسی را به وجود آورد که با مردم صحبت کند و بیانگر شخصیت آنها باشد.

La Liengard Ruge از افرادی است که در تاسیس و راه اندازی اباکو نقش پررنگی داشته است. وی نیز همانند میکلسن، رشته معماری خوانده است و از جمله افرادی است که بسیار زندگی خلاقانه ای داشته و دارد.  به گفته Ruge :

از نظر من نکته مهم این است که طرحی تولید شود که همیشگی و جاودان باشد. من طرفدار راه حل های سریع نیستم. من واقعا میخواهم که تمام انرژی خود را صرف طراحی کنم تا طرحی زیبا و موفق حاصل شود.

همین امر سبب شده تا اباکو به این حد از محبوبیت و شهرت جهانی برسد. وقتی کار خود را با عشق انجام دهید، بعدها تاریخچه شما را خواهند نوشت. مانند تاریخچه برند ساعت مچی اباکو که در اینجا مطالعه میفرمایید.

خرید ساعت مچی اباکو

به جرات میتوان گفت که خرید ساعت مچی با انتخاب یک نمونه از برند اباکو تکمیل میشود. اگر از آن دسته افرادی هستید که میخواهید یک ساعت لوکس با قیمت بسیار به صرفه داشته باشید، پیشنهاد ما ساعت های این کمپانی میباشد. از طریق دکمه زیر میتوانید نمونه های این شرکت را مشاهده بفرمایید.