ساعت امگا سواچ
بررسی کالکشن ۲۰۲۲ ساعت امگا سواچ

همانطور که در تاریخچه ساعت های سوئیسی نیز عنوان کردیم، برند امگا یکی از کمپانی لاکچری در ساخت ساعت مچی میباشد. اما در این مقاله از مجله می نت قصد داریم تا یک ساعت لوکس با قیمت مناسب از این برند را معرفی کنیم. در ابتدای امر باید عرض کنم که ساعت های امگا اغلب از قیمت ۳۰۰۰ دلار شروع میشوند. اما در اینجا میخواهیم یک ساعت مچی ۲۶۰ دلاری از مالک برند امگا، یعنی سواچ گروپ را مورد بررسی قرار دهیم. این ساعت از خانواده SpeedMaster امگا الهام گرفته ولی متریال ساعت های سواچ را دارا میباشد. همان موتور ساعت های سواچ و رنگ های فانتزی که در ساعت های این برند دیده ایم استفاده و ساخته شده است. به نوعی میتوان گفت ساعت امگا سواچ OMEGAxSWATCH moonswatch تلفیقی از طراحی ساعت های سواچ و سری اسپید مستر امگا میباشد. در ادامه به بررسی این ساعت مچی ارزان نسبت به دیگر مدلهای اسپیدمستر امگا خواهیم پرداخت.

بررسی جزئیات ساعت امگا سواچ

ساعت لوکس ارزان قیمت omegaxswatch moonswatch
وقتی روی صفحه ساعت را مشاهده میکنیم، مشترکا نام OMEGAxSWATCH به چشم میخورد. در این تاریخ و برای اولین بار امگا و سواچ گرد هم می آیند تا نگاهی نوآورانه از ساعت افسانه ای SpeedMaster MoonWatch داشته باشند. فضای بیرونی الهام بخش مجموعه جدیدی از یازده ساعت بیوسرامیک به نام اجسام سیاره ای است که شما را وادار به رسیدن به ستاره ها میکند.این محصول، یک محصول افسانه ای است و باید هر کلکسیونری آن را داشته باشد. این طراحی نمادین ساعت امگا سواچ برای طرفداران در همه جای دنیا قابل دسترس است.

این خانواده جدید در یازده رنگ ساخته شده است. رنگ زرد (سیاره خورشید)، خاکستری (سیاره عطارد)، صورتی (ونوس)، سبز پاستیلی-سرمه ای (زمین)، نقره ای-مشکی (ماه)، قرمز (مریخ)، کالباسی (مشتری)، خاکی-قهوه ای (زحل)، آبی روشن (اورانوس)، آبی (نپتون) و طوسی-زرشکی (پلوتون) که به جرات میتوان گفت یکی از پرفروش ترین ساعت ها در دنیا خواهد شد. شاید از خود بپرسید چرا؟ در جواب به این سوال، ما نیز از شما این سوال را میپرسیم که آیا حاضر نیستید برای یک برند ساعت سازی لوکس که ساعت های چند ۱۰۰ میلیون تومانی روانه بازار میکند، با همان کانسپت، مبلغ ۲۶۰ دلار پرداخت کنید؟؟؟؟ هر کلکسیونر یا افرادی که اهل ساعت یا اصطلاحا ساعت باز هستند، یکی از مدلهای ساعت امگا سواچ را برای کلکسیون خود انتخاب خواهد کرد.

ساعت امگا ارزان قیمت
این خانواده به صورت کرنوگراف طراحی شده است. شاید از خود بپرسید که کرنوگراف چیست؟ پیشنهاد میکنیم مقاله مربوط به این مورد را در مجله می نت مطالعه بفرمایید. در کنار آن نیز قابلیت سرعت سنج یا تاچیمتر نیز به چشم میخورد. هر استفاده مهمی از ساعت مچی داشته باشید را میتوانید از این خانواده طلب کنید. همه ی مدلها دارای لوگوی مشترک OMEGAxSWATCH و لوگوی جدید moonSwatch هستند. نگاهی دقیق تر به این ساختار شیشه ساعت “S” پنهان را نشان میدهد که در مرکز کریستال یکپارچه شده است. عقربه های ساعت، دقیقه، کرنوگراف، ثانیه و نشانگر ساعت از Super LumiNova برای درخشش کامل در تاریکی استفاده میکنند.

پشت هر ساعت جمله ی “رویای بزرگ داشته باشید – به بالا پرواز کنید – جهان را کاوش کنید – به سیارات برسید” چاپ شده است. نکته جذاب در این ساعت ها پوشش باتری در پشت ساعت، تصویری از جسم سیاره ای دارد که طراحی این ساعت با نام آن ثبت شده است که آن را بسیار جذاب تر کرده و یک ظاهر یونیک را به وجود آورده است. به زودی برخی رنگ های ساعت امگا سواچ OMEGAxSWATCH moonswatch را میتوانید از طریق این لینک در سایت گالری ساعت می نت ثبت سفارش بفرمایید.

ساعت امگا سواچ

omegaxswatch

omegaxswatch

moonswatch

moonswatch