تنظیم جی شاک GW-9400
معرفی و تنظیم ساعت کاسیو جی شاک مدل GW-9400

در این بررسی تنظیم ساعت جی شاک میخواهیم ساعت کاسیو جی شاک casio gshock مدل GW-9400-1DR را مورد بررسی قرار دهیم. این ساعت مچی یکی از بهترین ساعت های جی شاک موجود در بازار میباشد. قابلیت های عمومی در کنار آپشن های اختصاصی سبب شده تا این ساعت در حین ارائه به بازار فروش بهتری را داشته باشد. در ادامه میخواهیم تا به جزئیات این ساعت مچی اسپرت بپردازیم.

بررسی جزئیات GW-9400

در ویدئوی بالا میتوانید نحوه تنظیم و استفاده از این ساعت خاص را مشاهده بفرمایید. در ادامه میخواهیم نگاهی مختصر به امکانات این محصول داشته باشیم تا بدانید چه ساعتی را خریداری کرده یا قصد خرید آن را دارید.

در ابتدا به مشخصات ظاهری و بعد به امکانات ساعت جی شاک gshock مدل GW-9400 خواهیم پرداخت.

مشخصات ظاهری:

بدنه و بند این ساعت از رزین با هسته مرکزی کربن ساخته شده است که مقاومت آن را در برابر ضربه دو چندان میکند. شیشه به کار رفته در آن نیز از نوع کریستال معدنی است که در مقاله انواع شیشه ساعت به مدلهای مختلف شیشه اشاره کرده ایم. رنگ مشکی مات نیز مشتریان زیادی را جذب این ساعت کرده است. عرض قاب در این مدل ۵۳.۵ و ضخامت بدنه هم ۱۸.۲ میلیمتر میباشد.

از جذابیت های دیگر ساعت کاسیو casio مدل GW-9400 میتوان به نوع موتور آن اشاره کرد. موتور سولار استفاده شده در این ساعت مردانه بدون نیاز به تعویض باتری فقط با تغذیه از نور محیط و خورسید شارژ مجدد خواهد شد. مقاومت آب در برابر فشار ۲۰۰ متری یکی دیگر از آپشن های منحصر به فرد این مدل و هر ساعت جی شاک میباشد.

مشخصات فنی

آلارم، تاریخ شمار به صورت تقویم خودکار و کامل، تایمر معکوس، ساعت جهانی با ۳۱ منطقه زمانی و ۴۸ شهر مختلف، کرنومتر، نمایش ایام هفته و نور پس زمینه از امکانات عمومی این ساعت است. قابلیت صرفه جویی در انرژی، قطب نما، دماسنج، فشارسنج، ارتفاع سنج، گیرنده موج، قابلیت ضد مغناطیس و نشانگر میزان شارژ باتری از آپشن های اختصاصی این ساعت حرفه ای به شمار میرود.