شاید برایتان پیش آمده باشد که قصد خرید یک محصول را داشته باشید، اما وقتی قیمت بالای آن را دیدید، از خرید خود صرف نظر کرده اید. یکی از محصولات و اکسسوری هایی که قیمت نسبتا بالایی دارند، ساعت مچی اورجینال میباشد. راه حل آنکه بتوان یک محصول مد نظر را که قیمت بالایی دارد و با بودجه ی شما هماهنگ نیست، خریداری کرد، خرید اقساطی آن خواهد بود. ما نیز در گالری ساعت می نت، جهت خرید آسان تر شما خرید اقساطی ساعت با سود کم را فراهم کرده ایم.

نحوه خرید اقساطی ساعت مچی از گالری ساعت می نت

همیشه خرید یک حس خوب را به ما انتقال میدهد که این حس خوب با خرید محصول مورد علاقه مان دو چندان میشود. ما در گالری ساعت می نت خرید اقساطی ساعت مچی را به ۲ روش برای شما عزیزان فراهم کرده ایم. مراحل انجام به وسیله ی هر کدام از روش ها کاملا آنلاین بوده و نیاز به هیچ گونه کار فیزیکی یا حضوری نمیباشد. با روش های خرید اقساطی ساعت مچی در گالری ما، فردا رو امروز تجربه کن…

در ادامه به معرفی هر دو روش خواهیم پرداخت. تا انتها با ما همراه باشید.
خرید قسطی ساعت

خرید اقساطی ساعت مچی با لندو

روش خرید از طریق لندو بسیار آسان و تماما آنلاین میباشد. میتوانید با ارائه ی یک سفته الکترونیک در بازه ۵ تا ۲۰ میلیون تومان در خواست وام کرده و با یک اعتبارسنجی سریع توسط لندو و بانک آینده، وام خود را دریافت کنید. مراحل کلی دریافت وام از سایت لندو برای گالری ساعت می نت به شرح زیر میباشد.

۱- در این لینک درخواست وام برای سایت گالری ساعت می نت را ثبت کنید. بعد از آن مدارک مورد نیاز را در حساب کاربری تان بارگذاری کنید و اگر در بانک آینده حساب ندارید، به صورت حضوری یا آنلاین افتتاح حساب کنید.

۲- از طریق نرم افزار اختصاصی بانک آینده، امضای الکترونیکی خود را ثبت کنید. با این امضا میتوانید سفته الکترونیکی و قراردادهای لندو و بانک آینده را به صورت آنلاین امضا کنید.

آموزش ثبت امضا

۳- بعد از آن باید از طریق سامانه اختصاصی بانک آینده، یک سفته الکترونیکی تهیه  و آن را با امضای الکترونیکی خود، امضا کنید. فایل سفته خریداری شده را هم در حساب کاربری خود بارگذاری کنید.

آموزش خرید سفته

۴- بعد از اینکه سفته شما توسط لندو بررسی و تایید شد، نوبت به مرحله ی امضای قرارداد میرسد. شما باید با امضای الکترونیکی خود، قراردادهای لندو و بانک آینده را به شکل آنلاین امضا کنید.

آموزش امضای قرارداد

۵- در این مرحله پیش پرداخت وام خود را بپردازید تا وام لندو به شکل شارژ کیف پول یا کد تخفیف ۱۰۰ درصدی در اختیارتان قرار بگیرد. حالا میتوانید با وام لندو کالا یا خدمات مورد نیاز خود را از سایت گالری ساعت می نت تهیه کنید.

خرید اقساطی ساعت

خرید اقساطی ساعت مچی با اسنپ پی

0

شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست