تفاوت ساعت آنالوگ و دیجیتال
تفاوت ساعت مچی آنالوگ و دیجیتال

در انواع مدل های ساعت مچی از نظر مدل صفحه میتوان آنها را به ۳ دسته تقسیم کرد. ساعت آنالوگ ، ساعت دیجیتال و ساعت های آنالوگ دیجیتال که ترکیب دو مورد قبلی را تشکیل میدهند. در این مطلب مجله ساعت از فروشگاه می نت میخواهیم تا با تفاوت ساعت مچی آنالوگ و دیجیتال آشنا شویم و به صورت کلی بدانیم که ساعت آنالوگ و دیجیتال چه فرقی دارند؟ پیشنهاد میکنیم این مقاله را تا انتها مطالعه بفرمایید.

فرق ساعت آنالوگ و ساعت دیجیتال

به طور کلی باید بگوییم که به ساعت هایی که در صفحه ی خود برای نمایش زمان از عقربه استفاده میکنند، ساعت های آنالوگ و به ساعت هایی که به شکل کامپیوتری همانند بعضی از نمونه های ساعت کاسیو یا جی شاک ، زمان را نمایش می دهند، ساعت های دیجیتال می گویند. قبل از خرید ساعت مچی باید بدانید که به کدام مدل بیشتر علاقه مندید.

این را نیز باید بگوییم که برخی از ساعت های مچی نیز ترکیب این دو را دارند یا آنالوگ-دیجیتال هستند که به عنوان مثال میتوان به ساعت جی شاک مدل GWN-Q1000MC-1A2DR اشاره کرد. ساعت های دیجیتال به مراتب از قابلیت های بیشتری نسبت به ساعت های آنالوگ برخوردار است که شما میتوانید بنا به سلیقه ی خود یکی از آنها را برای خود انتخاب و خریداری کنید.

معمولا ساعت های دیجیتال ظاهر اسپرت تری را نسبت به ساعت های آنالوگ دارند و میتوان از آنها برای هر موقعیت و متناسب با هر استایلی بهره برد. در برخی موارد نیز ساعت دیجیتال با توجه به قابلیت های بیشتر نسبتا قیمت بالاتری دارند که البته همیشه این مورد صحیح نمیباشد.

جمع بندی
در این مقاله سعی کردیم به شکل مختصر فرق یا تفاوت ساعت مچی آنالوگ و دیجیتال را بدانیم و به طور کلی بدانیم که ساعت آنالوگ و دیجیتال چه فرقی دارند؟ باعث خوش حالی ماست تا در بخش کامنت ها نکته ها، نظرات و پیشنهادات خود را با ما به اشتراک بگذارید.