انواع جنس استیل ساعت مچی
انواع جنس استیل ساعت مچی

انواع جنس استیل ساعت مچی ؟ یا انواع استیل چیست؟ شاید از خودتان بپرسید که استیل چگونه انواع مختلفی دارد؟ باید به شما بگوییم که جنس استیل نیز از انواع مختلفی برخوردار است که اگر بخواهیم دسته بندی کنیم، به سه دسته تقسیم بندی میشود که در ادامه این مقاله از مجله می نت به آن خواهیم پرداخت.

انواع استیل چیست؟

استیل ۳۰۴

از این نوع استیل در ساعت های کپی، غیراصل و ارزان قیمت استفاده میشود که معمولا نسبتا خوبی تا حدی در برابر واکنشها دارند. اما در هر صورت به مراقبت بیشتری نیاز دارند. البته به این نکته باید اشاره کنیم که این نوع استیل در ساعتهایی که فقط نقش نمایشی دارند، اشتفاده میشوند که معملا قیمت بسیار پایینی زیر ۲۰۰ هزار تومان دارند. ساعت های کپی و طرح اصل داریم که از نمونه های بهتر استیل در ساخت آنها بهره برداری میشود.

استیل ۳۱۶ و ۳۱۸

استیل نوع ۳۱۶L خیلی بیشتر در ساخت ساعت های اورجینال کاربرد دارد. استیلی با رنگ ثابت و بدنه ی ضد حساسیت که بهترین گزینه برای هر سلیقه ای میباشد. اکثر برندهای ساعت سازی به خصوص برخی از سازندگان بزرگ ساعت در دنیا نیز از این نوع استیل در ساخت ساعتهای خود بهره میبرند.

استیل ۹۰۴

استیل ۹۰۴ را باید جزو بهترین نوع از انواع جنس استیل ساعت مچی در نظر بگیریم. از این نوع برای ساعت های بسیار گرانقیمت و به اصطلاح لاکچری استفاده میشود. یرندهای بزرگ ساعت سازی برای ساعت های گران قیمت خود از این استیل استفاده میکنند که طبیعتا ارزش ساعت را نیز بالاتر میبرد.

جمع بندی:

در این مطلب مهم و کاربردی به یکی از مسائل جذاب و البته مهم یعنی آشنایی با انواع جنس استیل ساعت مچی پرداختیم تا بدانیم انواع استیل چیست؟ . امیدواریم این مطلب برای شما مورد استفاده قرار گرفته باشد. در بخش کامنت ها تجربه ی خود از ساعت های استیل را با ما به اشتراک بگذارید.