تنظیم جی شاک GWN-Q1000MC
معرفی و تنظیم ساعت جی شاک مدل GWN-Q1000MC

در این مطلب از آموزش تنظیم و معرفی ساعت مچی میخواهیم تا یکی از کامل ترین ساعت های جی شاک موجود در بازار را خدمت شما عزیزان معرفی و مورد بررسی قرار دهیم. تنظیم ساعت جی شاک gshock مدل GWN-Q1000MC که یکی از مدلهای کامل و حرفه ای این برند به حساب می آید، برای برخی دوستان سخت باشد که در این ویدئو به راحتی آموزش خواهید دید که چگونه این ساعت را تنظیم کنید. در ادامه به معرفی و مشخصات این محصول خواهیم پرداخت تا بیشتر با این مدل حرفه ای آشنا شوید.

معرفی مشخصات و قابلیت های ساعت جی شاک gshock مدل GWN-Q1000MC

مشخصات این ساعت که شامل جنس بدنه و بند و این چنین موارد میباشد به این صورت است که از بدنه و بند رزین و ترکیب آن با کربن برای مقاومت بالاتر استفاده شده است. شیشه ساعت نیز از بهترین انواع شیشه ساعت یعنی یاقوت سافایر یا همان سافایر کریستال میباشد. عرض قاب مناسب و ضخامت بدنه نشان از آن است که این ساعت یکی از غول های بی حرف و حدیث در بین ساعت های اسپرت و ورزشی به شمار میرود. ورزش های شنا، کوهنوردی، طبیعت گردی و … به راحتی از این ساعت و قابلیت های کاربردی آن بهره مند خواهند شد.

صفحه گرد این ساعت با احتساب قاب دارای ابعاد ۵۷ در ضخامت ۱۷ میلیمتر است. به جرات میتوان گفت که این مدل از نمونه های کمیاب میباشد. این ساعت برند جی شاک دارای موتور سولار پاور است که توسط نور محیط یا خورشید شارژ میشود.  قفل حرفه ای ساعت با توجه به نوع بند یک جذابیت مضاعف و یک قدرت خاصی را روی دست به همراه دارد. یکی دیگر از نکات مثبتی که سبب شده تا این مدل یکی از نمونه های پرطرفدار باشد، ترکیب رنگ بی نظیر آن است.

قابلیت های ساعت

از قابلیت های بی شمار ساعت جی شاک gshock مدل GWN-Q1000MC میتوان در ابتدا به آپشن های عمومی آن از جمله تاریخ شمار کامل، ساعت جهانی، کرنومتر، تایمر، آلارم، اسنوز، سیگنال، بدنه ضدضربه و ضد آب اشاره کرد. در کنار اینها میتوان به سنسور چهارگانه ساعت اشاره کرد که شامل عمق سنج، فشارسنج/ارتفاع سنج، دماسنج و قطب نمای دیجیتال میباشد. نور زاویه ای، نمایش عمق آب، نمودار جزر و مد، نمایش شب و روز و روزهای هفته، ساعت دوم و تنظیم رادیویی که سبب میشود تا با ورود به کشورهای تعریف شده، ساعت به صورت اتوماتیک تنظیم شود.

میزان مقاومت این ساعت جرفه ای تا فشار ۲۰ بار یا ۲۰۰ متر است که به راحتی میتواند در اعماق زیاد نیز مقاومت بالایی را از خود به نمایش بگذارد. برای خرید این کامل ترین ساعت جی شاک gshock مدل GWN-Q1000MC میتوانید از طریق این لینک اقدام بفرمایید.